NASZA OFERTA

Wykonujemy meble na wymiar. Szeroka gama produktów pozwala nam kompleksowo zająć się Państwa mieszkaniem, domem czy np. restauracją. Zawsze będziemy mieli na uwadze Państwa dobro i najwyższą jakość.

Nasza oferta to oczywiście nie tylko produkcja, ale również dokładny pomiar, projekt, doradztwo co do wyboru materiałów no i oczywiście transport i pełny montaż naszych wyrobów. Z naszej strony mogą Państwo liczyć także na obsługę serwisową.

Meble to nasza pasja, a zadowolenie Klientów to nasz główny cel!

MEBLE KUCHENNE

Meble kuchenne z naszej firmy produkujemy na wymiar podany przez Klienta. Oferujemy bogaty wybór mebli z frontami lakierowanymi.

SZAFY PRZESUWNE

Dzięki bogatej ofercie płyt szafy przesuwne będą zawsze gustownym meblem w Twoim domu. Oferujemy szafy z drzwiami przesuwnymi z grafiką lacobel.

MEBLE POKOJOWE

Meble pokojowe to wszelkiego rodzaju meblościanki, meble sypialne itp. Szeroki asortyment akcesorii meblowych najlepszych firm zapewnia świetną jakość wykonania.

MEBLE ŁAZIENKOWE

Meble łazienkowe z naszej firmy pomogą urządzić łazienkę stylowo i niedrogo. Dzięki naszej pomysłowości idealnie wkomponują się w przestrzeń.

MEBLE RESTAURACYJNE

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w praktyczny sposób umeblujemy Twój sklep czy restaurację. Bazujemy na komponentach najlepszych na rynku światowym firm produkujących akcesoria do produkcji mebli.

NIETYPOWE MEBLE

Wykonujemy także nietypowe meble, np. do szafki i komody przedpokoju oraz stoliki pod sprzęt RTV